Специјал тикет во Bet365 за натпреварот Хрватска – Мароко

Денес од 16:00 часот се игра натпреварот за третото место на Мундијалот каде што ќе се сретнат селекциите на Хрватска и Мароко.

Хрватите ги видовме во одлично издание и сосема заслужено стигнаа до тука, а Мароко може да ги наречеме најпријатното изненадување на овој Мундијал во Катар.

Овој натпревар дефинитивно ќе биде доста интересен, а ние решивме да ви претставиме нешто поразлично за обложување.

Станува збор за специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Вкупниот коефициент е 12, нашиот избор е:

  • Х во прво полувреме
  • ГГ
  • Повеќе од 8.5 шутови на натпреварот во рамките на голот
  • Повеќе од 7.5 корнери на натпреварот

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*