Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Хрватска – Бразил

Денес на „менито“ за кладење ги имаме натвпреварите од елиминационата фаза на Мундијалот во Катар.

¼ финалето започнува со дуелот помеѓу Хрватска и Бразил, а тој натпревар е закажан за во 16:00 часот.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365 ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови за овој натпревар и тоа:

  • 0-3 точен резултат коефициент 9.50 зголемен на 11
  • Ричарлисон да постигне погодок со глава коефициент 11 зголемен на 13

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*