Специјал тикет за натпреварот Аргентина – Австралија

Вечерниот 1/8 финален дуел од рамките на Светското Првенство катар ќе се игра помеѓу селекциите на Аргентина и Австралија.

Аргентина во овој натпревар е огромен фаворит, додека Австралија може да ја наречеме пријатно изненадување на Мундијалот.

Ние за овој натпревар ви спремивме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 12, а нашиот избор е:

  • 1/1
  • Меси да постигне погодок
  • Повеќе од 9.5 корнери на натпреварот
  • Повеќе голови во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*