Специјал тикет за натпреварот Полска – Аргентина

За вечер на „програмата“ ги имаме натпреварите од третото коло на Светското првенство во Катар.

Еден од поинтересните дуели за денес е натпреварот помеѓу Полска и Аргентина. Пољаците се првопласирани во групата Ц, додека на делба на второто место се Аргентина, па може да кажеме дека ниту едните, а ниту другите немаат сигурен пласман во нокаут фазата.

Ние за овој натпревар решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 6.50, а нашиот избор е:

  • Меси да постигне гол
  • ГГ
  • Левандовски да има најмалку два шута во рамките на голот

Исто така можете да ја искористите опцијата WINNINGS BOOST со што ќе го зголемите коефициентот за 25% повеќе. Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*