Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Франција – Данска

Веќе започнаа натпреварите од второто коло на групната фаза на Мундијалот во Катар, а еден од денешните дуели е натпреварот помеѓу Франција и Данска.

Французите очекувано си ја завршија својата работа во првото коло и успеаа да победат против Австралија, додека Данците се задоволија со бод бидејќи изиграа натпревар без голови против селекцијата на Тунис.

За овој натпревар, најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, нуди зголемени бонус квоти на два типови и тоа:

  • 1-2 точен резултат коефициент зголемен од 17 на 21
  • Франција да победи во двете полувремиња квота 5.50 зголемена на 6.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*