Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Баерн Минхен – Интер

Денес започнуваат натпреварите од последното коло од групната фаза на најелитното фудбалско натпреварување во Европа – Лига на шампиони.

Голем дел од натпреварите се веќе „решени“, но далеку од тоа дека нема да биде интересно.

Еден од понудените осум дуел за вечер е и натпреварот помеѓу Баерн и Интер кој ќе се изигра во Минхен.

Двете екипи влегуваат со одлично расположение на овој натпревар со оглед на тоа што обезбедија пласман во нокаут фазата.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, нуди зголемени бонус квоти за овој дуел за два типови и тоа:

  • 2-1 точен резултат коефициент 9 зголемен на 10.00
  • Чупо Мотинг да постигне прв погодок коефициент зголемен од 5.50 на 6.50

Доколку се уште немате сметка во Bet365, може да се регистрирате ТУКА и да си добиете бесплатни средства за обложување во вредност од 25 евра.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*