Тикет на денот (вторник, 31.05.2022)

Тикет на денот
Тикет на денот

Денешната понуда е дефинитивно разочарувачка, но сепак ние се потрудивме и за денес да составиме тикет. Веќе од утре понудата ќе се подобрува со оглед на тоа што ќе започнат репрезентациите. Ова е нашиот предлог тикет за денес.

Кахамарка – Бинационал – 1 @ 2.11 во Mozzart

Во Кахамарка на северот на Перу се игра натпревар од 16-то коло во оваа земја. Гостите доаѓаа од централниот дел на Перу и се многу подобро пласирани од Кахамарка. Поточно Бинационал е на делба на шестото место и три бода помалку од второтопласираниот тим на Алианц Атлетик. Кахамарка од друга страна игра ефикасни натпревари и на последните четири дуели се постигнаа 20 погодоци. Овде сметаме дека домаќините поради домашниот терен се во предност и предлагаме да изиграте 1 со квота 2.11 во Mozzart.

Белузидад – Бискра – 1&0-2 @ 2.65 во Bet365

Ова е натпревар од 26-то коло на алжирската прва лига во која лидерскиот тим на Белузидад игра со Бискра, тим од средината на табелата. Домаќините имаат голема шанса да земат титула. Имаат четири бода повеќе од второпласираниот Кабили, но и два заостанати натпревари. Биска е во одлична форма и нема пораз на претходните седум натпревари, а на последните шест дуели примија само еден гол. Наш предлог за овој натпревар е 1&0-2 гола со квота 2.65 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 5.59

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*