Тикет на денот (среда, 27.04.2022)

Тикет на денот
Тикет на денот

И денес понудата е повеќе од фантастична. Покрај вториот полуфинален натпревар, на менито имаме и заостанати натпревари. Се надеваме дека ја направивме вистинската комбинација за тикет на денот. Ова е нашиот предлог.

Болоња – Интер – 2/2 @ 2.10 во Mozzart

Болоња делува дека е повторно во криза и тие на последните пет натпревари запишаа само една победа, но добро е тоа што се наоѓаат во сигурната зона и нивниот опстанок не е воопшто загрозен. За гостите ова е заостанат натпревар, па во моментов потенцијалните три бода ќе им значат премногу со оглед на тоа што се во трката за Скудето. Интер е во фантастична форма и има четири последователни победи, па веруваме дека на овој дуел ќе запишат уште еден триумф. Типуваме 2/2 со квота 2.10 во Mozzart.

Ливерпул – Виљареал – ГГ @ 2.05 во Bet365

Ливерпул и оваа сезона импресионира со своите игри и во моментов е во одлична форма , а најдобар показател за тоа ни се победите на последните три натпревари каде што овој тим имаше доста тешки противници, но запишаа три победи. Виљареал е најголемото изненадување во досегашниот тек на Лигата на шампиони и тие стигнаа до ½ финале, а мора да нагласиме дека во ¼ финалето успеаа да го елиминираат Баерн Минхен. Овде очекуваме најмалку по еден гол на двете страни и типуваме ГГ со квота 2.05 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО BET365: 4.31

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*