Специјал тикет за натпреварот Манчестер Сити – Реал Мадрид

Вечер започнува 1/2 финалето од најелитното фудбалско натпреварување во Европа, Лига на шампиони.

Првиот дуел ќе биде вистински спектакл и силата ќе ја мерат Манчестер Сити и Реал Мадрид. Овој натпревар ќе биде интересен, но ние решивме да го направиме уште поинтересен така што составивме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 34, а нашиот избор е:

  • Х
  • Крос да има еден или повеќе шутови во рамките на голот
  • Бензема да постигне погодок

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*