Натпревар со драстичен пад на коефициентот (25.04.2022)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од италијанската Серија Б кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Косенца – Порденоне – 1 @ 1.55 во Bet365

Почетната вредност за победа на Косенца беше 1.88, а во моментов бележи пад од скоро 18% и се плаќа со квота 1.55 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*