Натпревар со драстичен пад на коефициентот (16.04.2022)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од италијанската Серија А кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Удинезе – Емполи – 1 @ 1.72 во Bet365

Почетната вредност за победа на Удинезе беше 1.97, а во моментов бележи пад од скоро 13% и се плаќа со квота 1.72 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*