Неефикасноста во Австрија се наплаќа со супер квота!

традиција

Денес од 17:00 во рамките на австриската Бундеслига се сретнуваат екипите на Хартберг и Адмира.

Хартберг е на 11-то место со вкупно 14 бода и учинок од 5 победи, 10 реми и 11 порази.

Адмира е на 9-то место со вкупно 16 бода кои ги имаат освоено преку 5 победи, 11 реми и 10 порази.

Овие две екипи во последните четири меѓусебни дуели играат мирно и неефикасно, поточно на нивните дуели не се постигнуваат повеќе од два гола, па ако и денес биде така, ќе наплатиме одлична квота.

Наш предлог:

0-2 гола @ 1.82 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*