Квота 3.60: Традицијата е на страна на гостите!

традиција

Денес од 15:30 во рамките на германската Бундеслига се сретнуваат екипите на Хофенхајм и Ајнтрахт Франкфурт.

Хофенхајм досега има освоено вкупно 20 бода преку 6 победи, 2 реми и 5 порази.

Ајнтрахт Франкфурт е на 12-то место со вкупно 18 бода и учинок од 4 победи, 6 реми и 3 порази.

Овие две екипи кога ќе се сретнат меѓусебе победува тимот на Ајнтрахт Франкфурт, поточно така било на последните шест дуели, па ако и денес продолжат со таа традиција ќе наплатиме одлична квота.

Наш предлог:

2 @ 3.50 во William Hill

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*