Натпревар со драстичен пад на коефициентот (04.12.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од германската Бундеслига кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Аугсбург – Бохум – 2 @ 2.90 во Bet365

Почетната вредност за победа на Бохум беше 3.55, а во моментов бележи пад од скоро 18% и се плаќа со квота 2.90 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*