Натпревар со драстичен пад на коефициентот (01.12.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од белгискиот Куп кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќинтие.

Вестерло – Леувен – 1 @ 1.95 во Bet365

Почетната вредност за победа на Вестерло беше 2.55, а во моментов бележи пад од скоро 24% и се плаќа со квота 1.95 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*