Отворен и ефикасен натпревар во Франција!?

традиција

Денес од 21:00 во рамките на француската лига 1 се сретнуваат екипите на Ница и Мец.

Ница е на 2-то место со вкупно 26 бода и учинок од 8 победи, 3 реми и 3 порази.

Мец е на 20-то место со вкупно 9 бода кои ги имаат освоено преку 1 победа, 6 реми и 7 порази.

Меѓусебните дуели на овие две екипи се одликуваат со голови, поточно на последните пет натпревари и двете екипи успеваат да постигнат гол, па ако и денес продолжат со исто темпо ќе наплатиме одлична квота.

Наш предлог:

ГГ @ 1.95 во William Hill

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*