Ефикасен натпревар за наплата на топ квота!

Денес од 23:00 во рамките на бразилската Серија А се сретнуваат екипите на Фламенго и Бахиа.

Фламенго е на 3-то место со вкупно 54 бода и учинок од 16 победи, 6 реми и 7 порази.

Бахиа е на 16-то место и досега имаат освоено 36 бода, а нивниот учинок е 9 победи, 9 реми и 12 порази.

Овие две екипи во последните пет меѓусебни натпревари секогаш играат отворено и ефикасно, поточно се постигнуваат по најмалку три гола по натпревар, па ако и денес ја продолжат традицијата ќе наплатиме одлична квота.

Наш предлог:

3+ @ 2.20 во William Hill

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*