Натпревар со драстичен пад на коефициентот (11.11.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од руската ФНЛ лига – група 3.

Квант – Видное – 2 @ 2.83 во Bet365

Почетната вредност за победа на Видное беше 3.36, а во моментов бележи пад од скоро 16% и се плаќа со квота 2.83 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*