Ако и денес изиграат ГГ3+ ќе го дуплираме влогот!?

традиција

Денес од 13:00 во рамките на германската Цвајт лига се сретнуваат екипите на Бохум и Киел.

Бохум се наоѓа на првата позиција со вкупно 51 бод и учинок од 16 победи, 3 реми и 7 порази.

Киел е на 4-та позиција со 46 бода кои ги има освоено преку 13 победи, 7 реми и 4 порази.

Овие две екипи во последните пет меѓусебни натпревари играат ГГ3+, па очекуваме истото да се случи и денес за наплата на супер квота.

Наш предлог:

ГГ3+ @ 2.05 во Betwinner

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*