Натпревар со драстичен пад на коефициентот (03.04.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од италијанската Серија А кој бележи огромен пад на коефициентот за победа на гостите.

Сасуоло – Рома – 2 @ 1.70 во Bet365

Почетната вредност за победа на Рома беше 2.15, а во моментов бележи пад од скоро 21% и се плаќа со квота 1.70 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*