Со 3+ голови ќе наплатиме квота 2.35!?

традиција

Денес од 18:00 во рамките на португалската втора лига се сретнуваат екипите на Мафра и Порто Б.

Мафра се наоѓа на 10-та позиција со вкупно 33 бода кои ги има освоено преку 9 победи, 6 реми и 10 порази.

Порто Б е на последното место и досега има освоено вкупно 21 бод, а нивниот учинок е 4 победи, 9 реми и 12 порази.

Интересно за меѓусебните дуели на овие два ривали е тоа што секогаш играат со најмалку три гола, барем тоа било случај на последните пет натпревари, па очекуваме и денес да биде така.

Наш предлог:

3+ @ 2.35 во Betwinner

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*