Ако продолжат со исто темпо ќе наплатиме квота 2.65!

Денес од 21:00 во рамките на англискиот Чемпионшип се сретнуват екипите на Ридинг и Блекбурн.

Ридинг се наоѓа на 5-то место со вкупно 54 бода кои ги има освоено преку 16 победи, 6 реми и 11 порази.

Блекбурн е на 15-та позиција со вкупно 40 бода и учинок од 11 победи, 7 реми и 14 порази.

Главната одлика на меѓусебните натпревари на овие две екипи е ефикасноста. Имено, во последните осум натпревари секогаш е пролазен типот ГГ3+, па веруваме дека и денес ќе биде така.

Наш предлог:

ГГ3+ @ 2.65 во 1xBet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*