Натпревар со драстичен пад на коефициентот (02.03.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од израелска Леумит лига.

Хапоел Ако – Хапоел Кфар Саба – 2 @ 3.45 во Bet365

Почетната вредност за победа на Хапоел Кфар Саба беше 4.88, а во моментов бележи пад од скоро 29% и се плаќа со квота 3.45 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*