Ефикасен натпревар во Чешка за наплата на супер квота!?

традиција

Денес од 18:30 во рамките на чешката прва лига се сретнуваат екипите на Брно и Плзен.

Брно се наоѓа на долниот дел од табелата со вкупно 14 бода и учинок од 3 победи, 5 реми и 12 порази.

Плзен досега има освоено вкупно 31 бод преку 9 победи, 4 реми и 7 порази.

Овие две екипи во последните три меѓусебни натпревари играат со голови, поточно на секој натпревар се постигнати по најмалку три гола, па очекуваме и денес да биде така.

Наш предлог:

3+ @ 1.85 во Betwinner

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*