Натпревар со драстичен пад на коефициентот (27.02.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од француската Нацинал лига.

Сете – Бастиа – 1 @ 3.30 во Bet365

Почетната вредност за победа на Сете беше 4.40, а во моментов бележи пад од скоро 25% и се плаќа со квота 3.30 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*