ТИП НА ДЕНОТ: (30.06.2020,21:15) БРАЈТОН – МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД

ЈУНАЈТЕД Е ФАВОРИТ

Англија, Премиер Лига, 30.06.2020: Брајтон – Манчестер Јунајтед ТИП 2

Резултат: 0-3

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Брајтон и Манчестер Јунајтед од рамките на англиската Премиер лига. Брајтон е на долниот дел на табелата, но слободно може да кажеме дека играат тотално непредвидливо цела сезона. Од друга страна Манчестер Јунајтед е во одлична серија без пораз, па веруваме дека и денес ќе продолжи тоа. Наш предлог е 2, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.65.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*