Тикет на денот (вторник, 30.06.2020)

тикет на денот

Изборот е одличен и за овој вторник. Понудата е различна, па потребно е да се избегнат потенцијалните мини. Ова е нашиот предлог.

Барнли – Манчестер Јунајтед – ГГ @ 2.09 во 1xBet

Црвените ѓаволи се во одлична форма откако продолжи сезоната. Успеаа да ремизираат со Тотенхем на гостиснки терен и да го победат Шефилд на Олд Трафорд. За се да биде идеално, за викендот го елиминираа Норвич во ¼ финалето од ФА Купот, па сега покрај ЛЕ ќе се борат за трофеј и во ова натпреварување. Барнли е во сигурната зона и немаат посебни амбиции за оваа година. Наш предлог е ГГ со квота 2.09 во 1xBet.

Џенова – Јувентус – 2/2 @ 2.05 во Bet365

Иако Лацио не се предава, сите сме уверени дека Скудето нема да го смени сопственикот. Јувентус секогаш игра добро во завршницата од првенството, а сега има и четири бода повеќе од Римјаните. Во Џенова ги очекува лесна работа, но тоа што на домаќините им гори под нозете нема да смени многу. Очекуваме максималн доминација на гостите и предлагаме 2/2 со квота 2.05 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.28

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*