Натпревар со драстичен пад на коефициентот (30.06.2020)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од италијанската Серија Ц – Плеј аут.

Писерно – Ренде – 1 @ 1.93 во Bet365

Почетната вредност за победа на Писерно беше 2.58, а во моментов бележи пад од скоро 25% и се плаќа со квота 1.93 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*