ENCE оди на изненадување против FaZe за примамлива квота од 2.62!

ENCE – FaZe – 1 @ 2.62 во Bet365

ENCE се наоѓа во лоша форма со само две победи на последните четири меча, но во исто темпо игра и FaZe. Ова се две екипи кои во минатото се сретнаа неколку пати, од кои последен пат беше пред 15 денови кога FaZe извојува тешка победа од 2-1. Ние денеска се надеваме на изненадување на ENCE, па предложуваме 1 со коефициент 2.62 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*