Натпревар со драстичен пад на коефициентот (31.05.2020)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од Бурунди Примус лигата.

Атлетико Олимпик – Буџумбура – 2 @ 2.35 во Bet365

Почетната вредност за победа на Буџумбура беше 3.55, а во моментов бележи пад од скоро 34% и се плаќа со квота 2.35 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*