Обложување без ризик во 1xBet!

Првокласниот фудбал се враќа на европските стадиони, а заедно со него и новата промоција на 1xBet – обложување без ризик.

Бесплатните облози се спремни за фановите, а на понудата од 1xBet обложување без ризик се претставени два натпревари од Бундес лига и тоа Дортмунд – Шалке и Унион Берлин – Баерн Минхен.

Натпреварот помеѓу Дортмунд и Шалке е секогаш тотално непредвидлив за кладење, но секогаш таквите натпревари носат повеќе возбуда. Од друга страна во неделата очекуваме битка во Берлин помеѓу Унион Берлин и Баерн Минхен каде што Минхен ќе се обиде на секој можен начин да ја сочува и да ја зголеми предноста на табелата.

Доколку промашите, 1xBet ви нуди повраток на средства до 10 евра.

За да земете учество во оваа понуда:

  1. Регистрирајте се ТУКА
  2. Прифати ја понудата
  3. Обложувај се

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*