Тикет на денот (петок, 20.03.2020)

тикет на денот

Во однос на вчера, денешната понуда делува нешто побогато, па ова е нашиот предлог тикет.

Динамо Минск – Рух Брест – 1/1 @ 2.10 во 1xBet

Некогашниот гигант на советскиот фудбал никако да се врати во доминација во Белорусија. Со години гледаа во грбот на БАТЕ, а минатата сезона се појави и Брест кој се стекна си титула шампион. Динамо има најголеми амбиции и оваа сезона, а БАТЕ повеќе не е толку убедлив. Гостите имаат само една и единствена цел, а тоа е да обезбедат навремен опстанок. Овде предлагаме 1/1 со квота 2.10 во 1xBet.

Брест – Смолевичи – 1/1 @ 1.57 во Bet365

Започнува и првакот на Белорусија. За многу титиулата на оваа екипа беше едно од најголемите изненадувања во Европа, но многу потајно посакуваа прекин на доминација на Бате. Само очекуваа таа доминација да бдие прекина од Динамо Минск или Солигорск, тимовите кои со години беа следбеници на БАТЕ. Сепак тоа е што е, а ние овде предлагаме 1/1 со квота 1.57 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО BET365: 3.28

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*