ТИП НА ДЕНОТ: (27.02.2020,21:00) МАНЧЕСТЕР Ј.- КЛУБ БРИЖ

Лига Европа 27.02.2020: Манчестер Јунајтед – Клуб Бриж ТИП 1

„Црвените ѓаволи“ имаат големи амбиции во ова натпреварување, па не би требало да имаат проблеми да се пласираат во следната фаза. Јунајтед има добар резултат од првиот меч, па домашниот терен е голема предност. Бриж покажа одлични настапи во Европа оваа сезона, а играше одлично и во првиот меч. Поради тоа сигурно нема лесно да се предадат на овој меч, но ќе им биде потребно „чудо“ за да го елиминираат големиот фаворит. Нашиот предлог е Тип 1, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефицинет 1.50

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*