Натпревар со драстичен пад на коефициентот (26.02.2020)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од српската Супер лига.

Мачва – Бачка Топола – 1 @ 3.98

Почетната вредност за победа на Мачва беше 4.93, а во моментов бележи пад од скоро 19% и се плаќа со квота 3.98 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*