Понуда на денот: Бесплатно обложување во живо на натпреварот Реал Мадрид – Манчестер Сити!

Како што многу пати имаме напишано, така и сега ќе ве потсетиме дека бонусите се главното оружје на онлајн обложувалниците за придобивање на нови корисници.

Во овој текст накратко ќе ви ја претставиме актуелната понуда на најдобрата онлајн обложувалница, Bet365.

Ти по повод 1/8 финалето на најелитното фудбалско натпреварување, Лига на шампиони, нудат бесплатни средства за обложување во живо на натпреварот Реал Мадрид – Манчестер Сити.

Се што треба да направите е:

  • Да сте регистрирани на Bet365
  • Да се обложите на натпреварот Реал Мадрид – Манчестер Сити
  • Да го искористите бонусот за обложување во живо

Услови и правила за користење

  • Само корисниците кои добиле е-маил се квалификувани за оваа понуда
  • Бесплатните средства може да ги искористите за обложување во живо на натпреварот Реал Мадрид – Манчестер Сити

НАПОМЕНА:

Сите кои немате се уште регистрирано сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и за почеток да си добиете 25 евра бесплатни средства за обложување без никакви услови и правила за исполнување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*