Тикет на денот (вторник, 25.02.2020)

тикет на денот

Во наредниве два дена ќе се комплетира првиот круг од 1/8 финалето на ЛШ. Вечерва се играат два натпревари, а утре уште два и потоа ќе ги чекаме реваншите. Ова е нашиот предлог тикет за денес …

Наполи – Барселона – ГГ3+ @ 2.10 во 1xBet

Наполитанците ја прбродија таа голема криза во вистинско време. Гатузо изгледа дека сега ги склопи коцките и вистинска штета е што Наполи толку многу заостана во домашната серија А, а извесно е дали следната сезона ќе излезат во Европа. Од друга страна, ниту Барселона не е на ниво како што беше во изминатите неколку години, па затоа не може да кажеме дека се големи фаворити на овој натпревар. Искрено, ние очекуваме двете екипи да притискаат, па затоа предлагаме ГГ3+ со квота 2.10 во 1xBet.

Лутон – Брентфорд – 2/2 @ 2.37 во Bet365

Само што помисливме дека Лутон дојде во ситуација да ја напушти опасната зона, следеше поразот од Чарлтон кој ги врати два чекори наназад. Лутон врза два триумфи со резултат од 1-0, против Шефилд, а потоа славеа и на гостувањето кај Миделсброу. Ниту тие шест бода не им помогнаа да бидат сигурни, но ги доближија до екипите кои се на сигурно. Овде очекуваме Брентфорд да доминира и предлагаме 2/2 со квота 2.37 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО BET365: 4.76

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*