Специјал тикет за натпреварот Манчестер Јунајтед – Волвс

специјал тикет

Денес од 20:45 во рамките на англискиот ФА Куп се сретнуваат екипите на Манчестер Јунајтед и Волвс.

Манчестер Јунајтед во последното коло против Норвич ја прекина серијата од три последователни натпревари без победа. Од друга страна Волвс игра тотално непредвидливо и од нив може да се очекува апсолутно се.

Ние за овој натпревар составивме специјал тикет во Bet365, односно тикет со повеќе типови и тоа само од овој дуел.

Вкупниот коефициент е 19, а нашиот избор е:

  • Х/1
  • Повеќе голови во второ полувреме
  • ГГ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*