Натпревар со драстичен пад на коефициентот (15.01.2020)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од шпанската Сегунда дивизија 4.

Јеклано – Севиља Б – 2 @ 3.60 во Bet365

Почетната вредност за победа на Севиља Б беше 4.90, а во моментов бележи пад од скоро 27% и се плаќа со квота 3.60 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*