ТИП НА ДЕНОТ: (14.01.2020,20:45) КОВЕНТРИ – БРИСТОЛ

КОВЕНТРИ НА ПОПРАВЕН ИСПИТ

Англија, ФА Куп, 14.01.2020: Ковентри – Бристол ТИП 1

Резултат: 

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Ковентри и Бристол од рамките на англискиот ФА Куп. Ковентри во првиот натпревар против Бристол изигра реми со резултат 2-2, па поради тоа мора овој натпревар да се преигра. Домаќините се во одлична форма, додека за гостите не може да го кажеме истото. Искрено, Ковентри е нешто поблиску до победа и очекуваме да ја оправда улогата на фаворит. Наш предлог е 1 а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.45.

УСПЕШНОСТ ЈАНУАРИ 8/13

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*