Тикет на денот (недела, 15.12.2019)

тикет на денот

Денес исто така имаме екстра понуда кога е во прашање спортското обложување, па искрено и немавме поголеми проблеми при изборот на натпревари за тикет на денот.

Бордо – Стразбург – 1 @ 2.25 во 1xBet

Бордо дефинитивно е најрпијатното изненадување оваа сезона во Франција 1, но за жал во последното коло и покрај предноста која ја имаа во првото полуреме, натпреварот заврши во корист на Марсеј, па сега имаат можност да се оправдаат за таа грешка пред своите фанови. Од друга страна Стразбург и нема со што да се пофали бидејќи нема некои посебно импресивни резултати. Овде очекуваме 1 со квота 2.25 во 1xBet.

Милан – Сасуоло – 1/1 @ 2.45 во Bet365

Милан веќе неколку сезони е во криза и никако да направи некој успех. Сепак во последно време значително се подобри, а тоа го докажуваат последните три натпревари каде што немаат пораз, односно во тој временски период собраа 7 бода. Сасуоло има една и единствена цел оваа година, а тоа е навремен опстанок во италијанската елита. Ние сметаме дека Милан ќе продолжи со позитивните резултати и предлагаме 1/1 со квота 2.45 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 5.51

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*