ТИП НА ДЕНОТ: (01.12.2019,21:00) АТЛЕТИКО МАДРИД – БАРСЕЛОНА

„ОГАН И ПЛАМЕН“ НА ВАНДА МЕТРОПОЛИТАНО

Шпанија, Ла Лига, 01.12.2019: Атлетико Мадрид – Барселона ТИП ГГ

Резултат: 0-1

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Атлетико Мадрид и Барселона од рамките на шпанската фудбалска лига, Ла Лига. Домаќините во последно време потфрлија со својата игра, па остварија неколку реми резултати и сето тоа се одрази со пад на табелата. Барса е на лидерската позиција, но за жал ја нема посакуваната предност. Овде очекуваме еден натпревар полн со притисок и голови. Наш предлог е ГГ а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.88.

УСПЕШНОСТ НОЕМВРИ 23/30

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*