Што се уплаќа денес? (01.12.2019)

што се уплаќа денес

Денес во рамките на оваа наша најуспешна категорија ќе ви претставиме дуел кој има солидна квота, а исто така и интересен распоред на уплатата.

Волфсбург – Вердер Бремен – Х @ 3.60

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 78.809 евра. За победа на Волфсбург уплатени се 11.438 евра, за реми 57.953 евра, додека останатите 9.418 евра се уплатени за победа на Вердер Бремен.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од 1хBet и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*