Натпревар со драстичен пад на коефициентот (01.12.2019)

пад на коефициенти

За денес во рамките на оваа категорија ви претставуваме натпревар од англиската Премиер Лига.

Норвич – Арсенал – 1 @ 4.00 во Bet365

Почетната вредност за победа на Норвич беше 4.75, а во моментов бележи пад од скоро 15% и се плаќа со квота 4.00 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*