ТИП НА ДЕНОТ: (30.11.2019,18:30) БАЕРН – ЛЕВЕРКУЗЕН

тип на денот

ГОЛОВИ ВО ГЕРМАНСКОТО ДЕРБИ

Германија, Бундеслига, 30.11.2019: Баерн – Леверкузен ТИП ГГ

Резултат: 

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Баерн Минхен и Баер Леверкузен од рамките на германската елитна лига, Бундеслига. Домаќините и покрај тоа што имаат некои внатрешни проблеми играат одлично, но заостануваат еден бод од лидерската позиција. Леверкузен е на средината на табелата, а нивната главна цел е да стигнат до позиција која ќе ги одведи во Европа. Овде решивме да го избегнеме конечниот исход и да ви дадеме предлог на голови. Наш предлог е ГГ а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.61.

УСПЕШНОСТ НОЕМВРИ 22/29

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*