Што се уплаќа денес? (30.11.2019)

што се уплаќа денес

За денес во рамките на нашата омилена категорија ќе ви претставиме натпревар кој има солидна квота, а исто така има и интересен распоред на уплатата.

Реал Сосиедад – Еибар – 1 @ 1.75

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 90.211 евра. За победа на Сосиедад уплатени се 74.102 евра, за реми 8.493 евра, додека останатите 7.616 евра се уплатени за победа на Еибар.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од 1хBet и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*