ТИП НА ДЕНОТ: (10.11.2019,18:00) ПАРМА – РОМА

РОМА ИМА ПОКВАЛИТЕН ТИМ

Италија, Серија А, 10.11.2019: Парма – Рома ТИП 2

Резултат: 2-0

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Парма и Рома од рамките на италијанската Серија А. Домаќините направија неколку неочекувани резултати, но тоа не беше доволно за да стигнат на горните позиции. Од друга страна, Рома е на вистински пат за следната сезона да игра во ЛШ и искрено не би требало да има големи проблеми на овој натпревар, бидејќи има одличен тим. Наш предлог е 2 а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.91.

УСПЕШНОСТ НОЕМВРИ 8/9

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*