ТОП КВОТА: Головите се секогаш присутни на нивните натпревари!

традиција

Денес од 20:45 во рамките на англискиот Чемпионшип се сретнуваат екипите на Барнсли и Бристол Сити.

Барнсли се наоѓа на 24-та позиција со вкупно освоени 8 бода и учинок од 1 победа, 5 реми и 8 порази.

Бристол е на 6-та позиција со вкупно 24 бода кои ги има освоено преку 6 победи, 6 реми и 2 порази.

Кога ќе се сретнат овие две екипи головите се секогаш присутни, па на последните седум натпревари секогаш се постигнати по најмалку четири гола. Веруваме дека таа традиција ќе продолже и денес, а ние ќе наплатиме супер квота.

Наш предлог:

4+ @ 2.55 во William Hill

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*