Тикет на денот (петок, 01.11.2019)

тикет на денот

Петок е ден кога се загреваме за богат кладилничарски викенд. Така ќе биде и сега, а фантастично би било доколку овој тикет биде добитен, па за сабота и недела да имаме зголемен буџет за кладење.

Хофенхајм – Падерборн – 1 @ 1.55 во 1xBet

Тимот од Синсхајм дојде до вистинската форма во претходниот месец. После слабиот старт и запишувањето на лоши резултати, тие во последно време ја поткренаа формата и врзаа неколку победи од кои едната беше над Баерн Минхен. Падерборн својот прв триумф во елитата го забележа претходниот викенд против Фортуна, па сега во овој натпревар влегува со зголемена самодоверба. Како и да е ние предлагаме 1 со квота 1.55 во 1xBet.

Хановер – Сандхаузен – 1 @ 2.05 во William Hill

Новото коло во германскиот Цвајт ќе биде отворено со дуелот помеѓу Хановер и Сандхаузен. Ниту едните, а ниту другите не се во некоја посебна форма. Домаќинот ремизираше на последните две кола, а во псоледните четири имаат само еден триумф. Сандхаузен има ист број бодови, но тие немаат победено веќе на шест кола наназад. Сметаме дека Хановер ќе ја искорсити лошата форма на Сандхаузен и ќе победи на овој натпревар. Коефициентот за 1 во William Hill изнесува 2.05.

Бреда – Го Ахед – 3+ @ 1.57 во Bet365

Изгледа дека Бреда брзо ќе се врати во Ердивизијата. Во првите девет кола имаат седум победи и само по едно реми и пораз, а потоа следува криза, па во претходните три кола зедоа само еден бод. Го Ахед нема изгубено на осум последователни натпревари, но поголем дел од нив завршија реми. Овде решивме да го избегнеме конечниот тип и да ви предложеме голови. Коефициентот за 3+ е 1.57 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.99

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*