Натпревар со драстичен пад на коефициентот (01.11.2019)

пад на коефициенти

За денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од шпанската ниска лига.

Пасиа – Толоса – 2 @ 2.98 во Bet365

Почетната вредност за победа на Толоса беше 4.16, а во моментов бележи пад од скоро 28% и се плаќа со квота 2.98 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*