ТИП НА ДЕНОТ: (31.10.2019,21:00) МИЛАН – СПАЛ

тип на денот

ВРЕМЕ Е ЗА ПОБЕДА НА МИЛАН

Италија, Серија А, 31.10.2019: Милан – СПАЛ ТИП 1

Резултат: 1-0

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Милан и СПАЛ од рамките на италијанската Серија А. Милан игра и оваа сезона катастрофално исто како и неколку сезони наназад. Тие се наоѓаат поблиску до црвената зона отколку до топ позициите. Од друга страна СПАЛ нема со што да се пофали, освен со реми резултатот од последното коло каде што одолеа на Наполи. Наш предлог е 1  а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.55.

УСПЕШНОСТ ОКТОМВРИ 22/30

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*